FAQ

Czy można obejrzeć salę?

Serdecznie zapraszamy do Centrum Konferencyjnego w celu obejrzenia sali i ustalenia szczegółów dotyczących szkolenia czy konferencji. Prosimy jednak o telefoniczne lub e-mailowe ustalenie terminu wizyty, gdyż na salach mogą odbywać się zajęcia i obejrzenie ich w tym czasie nie jest możliwe.

Od czego zależy cena wynajmu sali?

Dokonujemy indywidualnej wyceny wynajmu sali i usług szkoleniowych. Mamy specjalne ceny dla Stałych Gości. Przygotowujemy oferty mając na uwadze potrzeby Klienta.

Jak zarezerwować salę?

Rezerwacji można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy lub e-mail. Potwierdzenie rezerwacji sali wysyłamy na wskazany adres e-mailowy. W przypadku rezygnacji z rezerwacji do 5 dni roboczych przed terminem, wynajmujący nie ponosi kosztów wynajmu sali oraz cateringu. Rezygnując w terminie krótszym, wynajmujący zobowiązany jest do pokrycia kosztów cateringu i wpłaty 50% ustalonej kwoty za wynajem sali.

Na jaki adres przesłać materiały szkoleniowe?

Centrum konferencyjne jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 19.00, w soboty od 8.30 do 12.00. Materiały szkoleniowe można przesyłać na adres: Lloyd Woodley English Language Centre ul. Narutowicza 86 90-139 Łódź

Jak dokonać płatności?

Wystawiamy faktury gotówkowe lub przelewowe z siedmiodniowym terminem płatności, o ile nie zostały ustalone inne warunki.